Jak zapewne wiadomo wiele osób chce schudnąć.

Dotyczy to przede wszystkim kobiet, które uważają, że są grube lub po prostu za dużo ważą. Jak się okazuje w dzisiejszych czasach da się z tym skutecznie walczyć i wcale nie chodzi tutaj o to, aby mniej jeść. W rzeczywistości ta ”popularna” metoda jest nieskuteczna lub skuteczna tylko w nielicznych przypadkach. Co zatem zrobić, gdy chcemy schudnąć. Na początku warto powiedzieć sobie o tym, że metod jest wiele, jednak to na którą z nich się zdecydujemy zależy głównie od naszego budżetu. Jedną z tego typu metod jest zabieg o nazwie kriolipoliza. Zapewne nie wszyscy o nim słyszeli i teraz zastanawiają się na czym on polega.

Kriolipoliza, czyli wymrażanie

Jak się okazuje w rzeczywistości nie jest to nic innego jak tylko wymrażanie tkanki tłuszczowej, aby się jej pozbyć. Na samym początku warto powiedzieć o tym, ż jest to w pełni bezpieczny zabieg i tak naprawdę bezinwazyjny. Zabieg ten niszczy tylko i wyłącznie komórki tłuszczowe, a pozostałych tkanek nie narusza. Dzieje się tak dlatego, iż lipidy krystalizowane są w wyższej temperaturze niż pozostałe komórki, które zawierają wodę.

Kriolipoliza – ile trwa?

Jeśli chodzi o czas trwania samego procesu zamrażania tłuszczu to trwa on około godziny. Wiadomo, że zabieg jako całość łącznie z całym przygotowaniem trwa nieco dłużej. Jeśli zdecydujemy się na taki zabieg to możemy stracić od 25% do 40% tłuszczu w obszarze ciała, w którym zdecydowaliśmy się na kriolipolizę. Jeśli nie wiemy, gdzie najlepiej jest go wykonać to dobrym pomysłem będzie udanie się do tego gabinetu: http://klinika-urody.pl/oferta/kosmetologia/zabiegi-na-cialo/kriolipoliza, gdzie wszystko zostanie wykonane w profesjonalny sposób, a my będziemy zadowoleni nie tylko z samego efektu końcowego, ale również z obsługi podczas zabiegu. Decydując się na taki krok warto wybierać tylko te sprawdzone miejsca.