Szkutnia to klimatyczna restauracja w Warszawie, która oferuje doskonałe dania kuchni polskiej, włoskiej oraz międzynarodowej. Przygotowuje także przyjęcia okolicznościowe na zlecenie klientów.

Działa od lat, posiada renomę i popularność. W wygodnej Sali mieszczącej 45 osób organizuje doskonałe przyjęcia okolicznościowe z okazji imienin, urodzin, chrzcin, komunii, ślubu. Jest gotowa podjąć się także organizacji obiadów służbowych, według życzeń klienta. Szczyci się doskonałymi opiniami gości oraz jest otwarta na życzenia klientów. Do tego miejsca dobrze jest zajrzeć od czasu do czasu, aby skosztować dań wyśmienitych, pachnących i zawsze świeżych.

Przyjęcia okolicznościowe zawsze dla klienta

Restauracja Szkutnia organizuje bardzo smaczne obiady i wyjątkowe przyjęcia okolicznościowe. Są to świetne spotkania, które połączone są z pysznym posiłkiem w pięknym miejscu i miłej atmosferze. Można wybrać pełny posiłek skomponowany z przystawki, zupy, dania głównego, deseru, napojów bezalkoholowych i alkoholowych lub jedno danie z napojami i deserem. Klienci mają wpływ na wybór menu, określają swoje potrzeby, a kucharz dostosowuje się doskonale do ich oczekiwań. Dzieci do lat trzech są gośćmi przyjęcia nieodpłatnie. Posiłek dzieci starszych (3-10 lat) kosztuje połowę stawki. Restauracja jest przyjazna dla rodzin z dziećmi, dba o ich komfort oraz zadowolenie z posiłku. Warto poczytać o ofercie restauracji tutaj: http://www.szkutnia.waw.pl/pl/przyjecia_okolicznosciowe/. Dobre wrażenia są gwarantowane, nikt nie opuści tego miejsca głodny i niezadowolony z usługi. W tej restauracji każde przyjęcie będzie wyjątkowe i spełni oczekiwania gości na pewno. Zadowolenie z usługi gastronomicznej jest zawsze gwarantowane, a klienci mogą liczyć na atrakcyjne menu w doskonałej cenie. Do całkowitego kosztu usługi doliczana jest opłata za usługę kelnerską, wynosząca 10 procent. Profesjonalna usługa świadczona jest na najwyższym poziomie.