Z biegiem lat lakier na naszych autach szarzeje, podobnie w środku brudzi się tapicerka, wielu kierowców decyduje się obecnie na skorzystanie z usług firm detailingowych, które mogą profesjonalnie wyczyścić auto wewnątrz oraz na zewnątrz.

Dzięki temu można odkurzyć fotele, uprać tapicerkę, dywaniki. Na zewnątrz całe auto jest profesjonalnie myte, następnie wykonuje się polerowanie lakieru.

Detailing karoserii samochodowej

Profesjonalne maszyny polerskie Evoxa

Firmy detailingowe wykorzystują profesjonalne pistolety, które mogą nanieść na całą powierzchnię auta pianę, która rozpuści brud, następnie auto jest czyszczone, można wykorzystać specjalną gumę, która usuwa bardziej uporczywe zabrudzenia z powierzchni lakieru. Kolejnym etapem będzie polerowanie, w tym przypadku możemy wykorzystać różne maszyny zasilane z gniazdka elektrycznego lub też lub posiadające własną baterię. Firma Evoxa produkuje wysokiej jakości maszyny polerskie, które posiadają różne parametry, będzie to moc, różnić się także mogą regulacją obrotów.

Maszyny polerskie powinny posiadać możliwość regulacji obrotów, przykładowo w zakresie od 1500 do 5 tysięcy, niektóre wyposażone są także w wolny start. W przypadku modeli przewodowych często wyposażone są w kabel zasilający o długości 5 m, który pozwala na łatwy dostęp do pojazdu. Maszyny polerskie posiadają układ mimośrodowy, który jest pożądany w przypadku polerowania lakieru auta, w tym przypadku skok może wynosić 12 mm, możemy wykorzystać różne talerze robocze, o średnicy przykładowo 75 lub 125 mm. W komplecie oczywiście otrzymujemy szczotki, klucz do montażu. Firma Evoxa oferuje także bardzo dobrej jakości sprzęt o domowego użytku, możemy zakupić mniejsze maszyny polerskie na baterie. W zestawach znajdziemy także uniwersalne pasty polerskie.

Produkty firmy Evoxa możemy zakupić na stronie https://grupaurban.pl/product-category/producenci/evoxa/, dostępne są tam nie tylko maszyny polerskie, ale także latarki inspekcyjne, przedłużki elastyczne, które pozwalają docierać do miejsc trudno dostępnych. Sprzęt ten ceniony jest przez firmę detailingowe, Dzięki nim możemy wykonać polerowanie lakieru auta, wybrać model o parametrach, które zadowolą zarówno amatorów, jak i profesjonalistów.