Niewiele bitów spędza kilka nocy pod gwiazdami ze swoimi bliskimi.

Kemping to coś, co ludzie zgadzają się, że jest fajnie. Pamiętaj jednak, że podróż musisz zaplanować z wyprzedzeniem. Poniższy artykuł zawiera świetne porady, co możesz zrobić, aby przygotować się do następnej wyprawy na kemping.Jeśli planujesz jakikolwiek rodzaj biwakowania na backcountry, niezbędnym elementem wyposażenia jest zestaw podpałki. Jeśli jesteś w sytuacji przetrwania, ogień jest sposobem na gotowanie, utrzymywanie ciepła, oczyszczanie wody i sygnalizowanie pomocy. Wiele sklepów kempingowych sprzedaje podpałki, które można używać, gdy są mokre i nie wymagają żadnego paliwa. Spróbuj też rozpalić ogień, gdy nie jesteś w sytuacji przetrwania, aby wiedzieć, że możesz to zrobić, jeśli zajdzie taka potrzeba.Nie martw się o przepakowanie dla dzieci. Kemping to bałagan. Szczególnie dzieci uwielbiają brudzić ręce. W miarę upływu dnia twoje dzieci będą naprawdę bałaganiarskie. Chociaż niewiele możesz z tym zrobić, powinieneś mieć pod ręką dodatkowe ubranie. Nie daj się złapać bez czegoś, czego potrzebujesz!Śniadanie w dżungli to świetny sposób na urozmaicenie podróży. Użyj pudełek wielkości porcji płatków śniadaniowych, kawałków owoców i pudełek na soki i przywiąż je do drzew w pobliżu kempingu. Następnie poproś dzieci, aby po przebudzeniu wyruszyły na polowanie na śniadanie. Miłej zabawy na kempingu w każdej chwili?

To dodaje odrobinę przygody i ekscytacji podczas każdej wyprawy na kemping.Pakuj rzeczy, takie jak pomarańcze, kiedy jedziesz na kemping.

Są pożywne, a także odstraszają komary. Gdy skończysz pomarańczę, zachowaj skórkę. Wcieraj go łatwo na całą odsłoniętą skórę, aby uzyskać wolny od chemikaliów środek odstraszający owady.Pamiętaj, aby wybrać odpowiednią stronę dla swojego kempingu. Kemping może ułatwić lub przerwać Twoją podróż. Spróbuj wybrać witrynę, która nie jest zbyt daleko od pomocy, jeśli jej potrzebujesz. Wybierz teren, który jest płaski i nieco oddalony od drzew. Chcesz lokalizacji, która jest z dala od stworzeń i blisko pomocy.Pamiętaj, że na kempingu nie będziesz miał dostępu do wielu kuchennych luksusów. Co najwyżej będziesz miał otwieracz do puszek, a także podstawowy palnik. Oznacza to, że żywność w puszkach jest wspaniałym posiłkiem, ale jeszcze lepsze są rzeczy, które wymagają niewielkiego przygotowania, takie jak kanapki z masłem orzechowym.Tylko dlatego, że Twój namiot jest oznaczony jako wodoodporny, nie licz na to, że zapewni Ci suchość podczas deszczu. Zapakuj kilka bardzo dużych plandek do zabrania ze sobą. Użyj jednego do ustawienia na ziemi pod namiotem i pozostaw do wyschnięcia, aby użyć go do przykrycia namiotu, jeśli wygląda na to, że będzie mocno padać.Weź coś, aby się zabawić, gdy masz jakiś przestój. Przynieś kilka gier planszowych dla całej rodziny lub książkę na wypadek, gdybyś obudził się przed wszystkimi. To dobry pomysł, abyś wiedział, że masz rozrywkę przez całą podróż i nie ma nudnej chwili.Jeśli biwakujesz na zewnątrz zamiast w przyczepie podróżnej lub kamperze, ważne jest, aby ubrać się (lub nosić ze sobą) warstwy odzieży. Podczas wyprawy na kemping temperatury mogą się znacznie wahać. Najłatwiejszą i najskuteczniejszą metodą kontrolowania temperatury ciała jest dodawanie i zdejmowanie warstw odzieży. Posiadanie warstw odzieży chroni również przed ukąszeniami owadów.Spędzanie czasu na świeżym powietrzu to wspaniałe doświadczenie, ale musisz upewnić się, że wykorzystasz to, czego nauczyłeś się z tego artykułu. Skorzystaj ze wskazówek, które widziałeś w tym artykule, aby Twoja podróż była jak najbardziej bezpieczna i przyjemna.