Zasilacz awaryjny to urządzenie, które często stosowane jest w przedsiębiorstwach jako zabezpieczenie rozwiązań sieciowych przed konsekwencjami nagłej utraty zasilania. W sytuacji, gdy działanie firmy opiera się na wykorzystaniu sieci do większości wykonywanych zadań – taka sytuacja może mieć bardzo nieprzyjemne i trudne do usunięcia, a także kosztowne konsekwencje. Dlatego warto zdecydować się na zakup UPSa, czyli zasilacza awaryjnego. Jest to bardzo przydatny sprzęt, który staje się coraz popularniejszy wśród użytkowników profesjonalnych. Jeżeli są Państwo zainteresowani takim produktem, zachęcamy do lektury tego artykułu, w którym postaramy się omówić Back-UPS – urządzenie będące propozycją marki APC. W tekście przybliżymy jego zalety oraz opiszemy przedsiębiorstwa, którym najbardziej przyda się taki sprzęt.

Dlaczego warto wybrać markę APC?

APC to popularna marka, która powstała w 1981 roku w USA. Jej najpopularniejsze produkty to właśnie zasilacze awaryjne, które coraz chętniej są wybierane przez klientów profesjonalnych. APC od wielu lat pracuje nad tworzeniem tego typu produktów, a tworząc nowe sprzęty uwzględnia opinię klientów, stale się rozwijając i proponując nowe udogodnienia do codziennego użytkowania. Firma ta jest jednym z liderów branży zasilania awaryjnego i stale proponuje użytkownikom nowe rozwiązania, starając się zapewnić niezawodność, wydajność oraz innowacyjność. Producent stara się, aby każdy z jego produktów spełniał dwa podstawowe wymagania: standaryzację oraz możliwość bezproblemowej integracji. Z pewnością w ofercie marki APC bardzo wielu klientów znajdzie odpowiednia rozwiązania dla swoich potrzeb.

Oferta Back-UPS od marki APC

Zasilacze awaryjne Back-UPS proponowane przez markę APC to wydajne i niezawodne produkty, które z pewnością znajdą zastosowanie w wielu przedsiębiorstwach. Przeznaczeniem takiego urządzenia jest zagwarantowanie ochrony przeciwprzepięciowej dla sprzętów sieciowych wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Jest to możliwe dzięki zapewnieniu rezerwowego zasilania bateryjnego oraz systemu, który wykrywa zaburzenia zasilania sieciowego i dokonuje natychmiastowego przełączenia na zasilanie bateryjne, dzięki czemu podłączone sprzęty mogą nadal nieprzerwanie działać, nawet w sytuacji wystąpienia awarii. Produkt ten sprawdzi się nie tylko w środowisku firmowym, ale także w domu, jeżeli zależy nam na niezawodnym zasileniu posiadanej elektroniki. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest możliwość wyboru spośród dwóch rodzajów obudowy: jest to typ „wieża” oraz typ nazywany „podłogowym”. Zależnie od warunków w centrum danych firmy, można dobrać odpowiedni typ obudowy. Z pewnością zastosowanie tego produktu umożliwi wydajną i niezawodną pracę rozwiązań sieciowych. Z produktu z chęcią skorzystają zarówno użytkownicy domowi, jak i profesjonalni – warto zwrócić uwagę na fakt, że ze sprzętów oferowanych przez markę APC korzysta wiele korporacji, których wymagania są dość wysokie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z szerokim katalogiem produktów, które różnią się między sobą ceną, funkcjonalnością oraz skalowalnością, aby dostosować się do różnorodnych potrzeb współczesnych klientów.

W jakich przedsiębiorstwach sprawdzi się APC Back-UPS?

Jeżeli zastanawiasz się czy rozwiązania proponowane przez APC sprawdzą się także w Twoim przedsiębiorstwie spieszymy z odpowiedzią – tak! Są to produkty najwyższej jakości, które cechują się wyjątkowo korzystnym stosunkiem jakości do ceny i będą wydajnie działać przez długi czas chroniąc wszystkie sprzęty przed negatywnymi skutkami nagłego przerwania zasilania. Urządzenia zasilane sieciowo mogą być narażone na wiele różnych problemów, między innymi zakłócenia, skoki napięcia czy całkowite przerwanie zasilania. Aby nie nastąpiło wyłączenie sprzętów w trakcie przebiegu istotnych procesów, warto zadbać o zagwarantowanie alternatywnej formy zasilania, która będzie zawsze dostępna. Niezależnie od tego, co chcesz ochronić – domowe biuro, sprzęt do gier czy centrum danych w firmie średniej wielkości – rozwiązania Back-UPS od APC na pewno spełnią Twoje oczekiwania!

Najistotniejsze zalety produktu proponowanego przez APC

W tej części artykułu postaramy się przybliżyć czytelnikom najistotniejsze zalety zasilaczy awaryjnych marki APC. To właśnie dzięki tym cechom są to świetne produkty do wykorzystania w środowisku profesjonalnych. Główne zalety Back-UPS od APC to:

 • innowacyjność;
 • sprawdzone od wielu lat rozwiązania doceniane przez najbardziej wymagających klientów korporacyjnych;
 • wysoka jakość wykonania, która gwarantuje niezawodność i długi czas użytkowania;
 • możliwość rozbudowy rozwiązania poprzez dodanie dodatkowych modułów akumulatorów bądź kart rozszerzeń;
 • różnorodność produktów dostępnych w ramach linii Back-UPS o różnych parametrach, ze wszystkich półek cenowych;
 • niski całkowity koszt posiadania (produkt cechuje się dobrym stosunkiem ceny do jakości oraz tanią eksploatacją);
 • powiadomienie o ewentualnej awarii akumulatora wraz ze wczesnym ostrzeganiem oraz możliwością przeprowadzenia analizy uszkodzeń pozwala na wygodną eksploatację bez ryzyka niespodziewanej awarii;
 • łatwe i wygodne serwisowania oraz zarządzanie;
 • łatwość dostępu do kluczowych elementów infrastruktury, co ułatwia codzienną eksploatację;
 • alarmy dźwiękowe informujące o zmieniającym się statucie zasilania;
 • wyświetlacz LED zapewniający przegląd działania zasilanych urządzeń;
 • certyfikaty bezpieczeństwa potwierdzające jakość produktu;
 • gwarancja producenta, która obowiązuje w całej Polsce.

Gdzie zakupić opisane w tekście rozwiązania?

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem opisanego w artykule zasilacza awaryjnego od APC, gorąco zachęcamy do zdecydowania się na usługi autoryzowanego dystrybutora thomas it. W naszej ofercie posiadamy wiele różnych produktów marki APC, w tym szeroką ofertę zasilaczy awaryjnych. Jesteśmy przekonani, że każdy z zainteresowanych klientów znajdzie w naszym katalogu odpowiedni dla swoich potrzeb produkt, który sprawnie wpasuje się w sieć przedsiębiorstwa. Nasi eksperci z chęcią doradzą i pomogą w wyborze idealnego rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu w przypadku ewentualnych wątpliwości.

Kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub telefonicznie: 32 444 94 30