Zawsze istnieją nieruchomości przemysłowe i komercyjne, ale tego typu nieruchomości nie otrzymują ofert preferencyjnych, które są przyznawane nieruchomościom mieszkalnym.

Aby je znaleźć, musisz odpowiednio poruszać się po rynku, a wskazówki zawarte w tym artykule pomogą Ci zlokalizować te nieruchomości komercyjne.Kupując dom, który planujesz wynająć, upewnij się, że znasz wszystkie lokalne przepisy dotyczące wynajmu nieruchomości. Na przykład, możesz potrzebować minimalnej wielkości pokoju, aby mógł być liczony jako sypialnia, lub możesz być zobowiązany do zapewnienia określonej ilości miejsca parkingowego.Ważną wskazówką do zapamiętania podczas inwestowania w nieruchomości komercyjne jest to, że będziesz potrzebować nie tylko dużo więcej pieniędzy na zaliczkę, ale będziesz musiał zapłacić znacznie więcej za inspekcje i wyceny niż za nieruchomość mieszkalną. Możesz też nie kupić nieruchomości, którą badasz, więc naprawdę musisz mieć dostępne fundusze na kilka inspekcji.Dla nowych inwestorów, a nawet doświadczonych inwestorów, najlepiej mieć partnera inwestycyjnego. Kupno nieruchomości może być bardzo kosztownym procesem. Partner może pomóc Ci zrekompensować koszty zakupu nieruchomości za pomocą gotówki lub kredytu. Możesz spłacić swojemu partnerowi wpływy ze sprzedaży nieruchomości.Większość kompleksów mieszkaniowych sprawia, że ​​lokator płaci za wodę, z której korzysta co miesiąc. Jednak niektóre miejsca posuwają się tak daleko, że pobierają ilość wody zużytą przez cały budynek w danym miesiącu i dzielą ją między liczbę jednostek, które z niej korzystają. Jeśli zużywasz mniej wody niż wszyscy inni, możesz w końcu zapłacić za zużycie wody przez kogoś innego. Upewnij się, że znasz te przepisy dotyczące zużycia wody przed podpisaniem umowy najmu.Upewnij się, że możesz polecić innym inwestorom z większym doświadczeniem niż Ty. Jeśli jest to Twoja pierwsza inwestycja, istnieje wiele przepisów i wydatków, o których nie wiesz. Uzyskiwanie potrzebnej pomocy w zakresie nieruchomości komercyjnych

Zaprzyjaźnij się z doświadczonym inwestorem lub zatrudnij go za jego wiedzę i poproś o pomoc w transakcji.Upewnij się, że wybierasz odpowiedni rozmiar nieruchomości do wielkości Twojej firmy.

Nie jest dobrze mieć zbyt małą przestrzeń, ponieważ będzie cię to ograniczać, ale posiadanie takiej, która jest zbyt duża, spowoduje, że zapłacisz dużo pieniędzy za dodatkową przestrzeń, której nawet nie potrzebujesz.Rozważając zakup nieruchomości komercyjnych, znajdź i odwiedź lokalne stowarzyszenia, takie jak stowarzyszenia właścicieli i stowarzyszenia właścicieli firm w Twojej okolicy. Możesz być w stanie uczestniczyć w kilku spotkaniach bez płacenia za członkostwo (z wyłączeniem kosztów posiłku). W ten sposób będziesz mógł stworzyć sieć ludzi, którzy już robią to, co chcesz robić. Nie zapomnij swoich wizytówek i proś o karty od innych!Wiele działek wokół Twojej nieruchomości będzie miał duży wpływ na ogólną wartość tego, co chcesz sprzedać lub kupić. Jeśli w ostatnim czasie nastąpił boom, można spodziewać się wyższych cen nieruchomości. I odwrotnie, jeśli okolica była pełna przejęć, można się spodziewać, że obniży to cenę.Nie spiesz się, sprawdzając oferty i składając oferty, zwłaszcza na początku. Początkujący często chcą spieszyć się z zakupem swojej pierwszej nieruchomości inwestycyjnej. Ale może to prowadzić do dużych błędów, zarówno po stronie kupna, jak i sprzedaży. Nie spiesz się i zrozum, że jest krzywa uczenia się. Im dłużej jesteś w tym biznesie, tym szybszy będzie proces.Sukces nieruchomości komercyjnych to coś więcej niż znalezienie odpowiedniej nieruchomości, to tylko połowa tego, co musisz zrobić. Odrobina wiedzy może zajść daleko.