W przeciwieństwie do botoksu, wypełniacze skórne, takie jak kwas hialuronowy, nie działają rozluźniająco na mięśnie.

Zamiast tego przywracają młodzieńczy wygląd, dodając objętości skórze. Na przykład mogą przywrócić policzki, które wydają się zapadnięte lub odmłodzić wychudzony obszar pod oczami. Z tego powodu wypełniacze skórne najlepiej nadają się do stosowania w dolnej części twarzy lub do redukowania szczególnie głębokich zmarszczek przy znacznej utracie objętości skóry.

Wiele kobiet wybiera wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym

Usuwanie zmarszczek we Wrocławiu to popularny zabieg odmładzający

Wielu pacjentów zgłasza się do klinik estetycznych na zabiegi takie jak botoks lub wypełniacze, ponieważ obawiają się powstawania zmarszczek, bruzd i drobnych linii na skórze. Chociaż nie ma nic złego w naturalnym procesie starzenia, niektórzy z nas czują, że zmarszczki i bruzdy na twarzy sprawiają, że wyglądamy nie tylko na starszych niż w rzeczywistości, ale też na zmęczonych, zestresowanych, czy nawet rozzłoszczonych. Gabinety medycyny estetycznej oferują szeroką gamę rozwiązań do pielęgnacji skóry, w tym liczne opcje odmładzające i usuwające zmarszczki w bezpieczny i nieinwazyjny sposób poprzez zastrzyki z kwasu hialuronowego.

Zabieg trwa około 30 minut, więc można go wykonać nawet podczas przerwy obiadowej w pracy i bez problemów powrócić do swoich codziennych obowiązków. Usuwając zmarszczki tą metodą nie ryzykujemy powikłaniami czy powstawaniem blizn, a ewentualny obrzęk, zaczerwienienie i siniaki znikają w ciągu kilku dni. Współcześnie ludzie żyją dłużej i zdrowiej i nieustannie poszukują niechirurgicznych metod, które pomogą im wyglądać tak dobrze, jak się czują. Dla wielu osób odpowiedzią jest augmentacja tkanek miękkich, nieinwazyjna procedura, która ma niesamowitą zdolność usuwania oznak starzenia poprzez przywracanie objętości skóry i poprawianie owalu twarzy.

W gabinetach estetycznych w całym kraju wykonamy usuwanie zmarszczek Wrocław nie jest tu wyjątkiem, a w całym mieście znajdziemy salony, które oferują tego typu procedury odmładzające skórę twarzy, szyi oraz dekoltu. Już jeden zabieg wypełniający z zastosowaniem kwasu hialuronowego może przynieść wspaniałe i długotrwałe rezultaty.