Najpopularniejszy wózek dziecięcy w Polsce? Zdecydowanie głęboko-spacerowy. Jest spotykany pod wieloma nazwami, jak na przykład wielofunkcyjny, czy też hybrydowy. Ma on wiele zalet, ale również i wad. Przed zakupem warto się z nimi zapoznać.

Wózki dziecięce głęboko-spacerowe stanowią połączenie wózków głębokich, a także spacerówek. Są one niezwykle popularne i cieszą się sporym zainteresowaniem. Nie ma w tym niczego dziwnego, ponieważ taki model z pewnością będzie spełniał swoją rolę przez bardzo długi czas. Nierzadko czynnikiem decydującym w tym przypadku jest również cena. Okazuje się, że ceny wózków hybrydowych są zbliżone do cen tych jednofunkcyjnych. W sklepie z wózkami www.wozki-foteliki.pl znajdziesz wiele różnych modeli wózków trzy w jednym, a także dwa w jednym, które z pewnością przypadną Ci do gustu!

Poznaj zalety wózka hybrydowego

Nie da się ukryć, że ten rodzaj wózka ma bardzo wiele zalet. Pierwszą i najważniejszą jest oczywiście jego wielofunkcyjność. Okazuje się, że dzięki jednemu pojazdowi będziesz mógł wygodnie i komfortowo przewozić dziecko nawet do drugiego roku życia! Wózki głęboko-spacerowe można spotkać w sklepach w wersjach trzy w jednym, a także dwa w jednym. W zestawach występują elementy takie jak stelaż, głęboka gondola, siedzisko spacerowe, a także fotelik samochodowy. Kolejna zaleta? Bez wątpienia wygoda dla rodziców, a także samego dziecka. Takie wózki są bardzo solidnie wykonane, dzięki czemu zapewniają wysoki komfort podczas każdego spaceru. Ponadto można je często łatwo składać i rozkładać, dzięki czemu ich transport jest bezproblemowy.

Jakie są wady wózka głęboko-spacerowego?

Oczywiście nie jest to propozycja idealna i ma również swoje wady. Najważniejsza wada? Z pewnością rozmiar. Na pierwszym etapie życia Waszej pociechy nie będzie to problematyczne, jednak kiedy przejdziesz na wózki spacerowe Warszawa, okaże się, że takie siedzisko zajmuje dość sporo miejsca. Może to być problematyczne dla osób, które posiadają mały samochód i mają niewiele miejsca w bagażniku. Ważna jest również to, że tego typu wózki ważą więcej od tych jednofunkcyjnych. To może być problematyczne, jeżeli ktoś mieszka w bloku i ma do pokonania wiele schodów. Właśnie dlatego zawsze warto dokładnie rozważyć najlepszy dla siebie wybór. Nie ma sensu kierować się modą i stawiać na to, co wybierają wszyscy pozostali.

Na spokojnie zastanów się nad wyborem i postaw na ten wózek, który według Ciebie będzie dla Was najlepszym rozwiązaniem.