Mezoterapia igłowa jest bardzo znana w Polsce, bo wiele osób się jej poddaje. Ten zabieg medycyny estetycznej przynosi naprawdę bardzo dobre efekty można liczyć na to, że uzyskamy jedną skórę, czyli będziemy wyglądać o wiele lepiej.

Najczęściej jest to metoda stosowana do ujędrniania skóry na twarzy, ale również do pozbywania się zmarszczek. Jeśli mamy problemy z cellulitem to zastosowanie tego zabiegu daje bardzo dobre efekty. Zabieg polega na tym, że pod wierzchnią warstwę skory za pomocą malutkich igieł poddawany się specjalny środek, który ma na celu poprawę wyglądu skóry. Te wkłucia są na głębokość milimetra, dlatego nie jest to w ogóle bolesne. Dodatkowo otrzymujemy znieczulenie, co ma znaczenie dla nas. Jeśli wszystko będzie wykonane naprawdę bardzo dobrze to efekt utrzyma się nawet przez dziewięć miesięcy. Do uzyskania bardzo dobrych efektów konieczne będzie nawet sześć zabiegów i każdy z nich będzie w odstępie, chociaż tygodnia.


Efekty po zabiegu

Skóra na twarzy, szyi i dekolcie będzie bardziej jędrna i nie będziemy mieć zmarszczek. Nastąpi jej regeneracja, dlatego efekt utrzymuje się tak bardzo długo. Nasze zmarszczki będą o wiele mniej widoczne, czyli będziemy wyglądały młodziej. Proces starzenia naszej skóry zostanie zahamowany. Jeśli mamy skórę trądzikową to można liczyć na zwężenie się porów. Miejscowo można nawet zredukować tkankę tłuszczową. Wiele osób ma problemy z wypadaniem włosów i łysieniem, dlatego można ten zabieg zastosować również na głowie i daje bardzo dobre efekty. Jeden zabieg kosztuje kilkaset złotych i wszystko zależne jest od tego, do kogo się zgłosimy. Więcej informacji o mezoterapii można będzie znaleźć na http://osadapiekna.pl/medycyna/mezoterapia-iglowa-piekna-skora-na-dluzej/ i tę stronę trzeba odwiedzić już teraz. przekonamy się, jakie zalety ma mezoterapia i jakich substancji się używa żeby te efekty pozostały na dłużej. To zabiegi stosowane na szeroką skalę, dlatego warto byłoby się nimi zainteresować, bo na pewno na nich wiele dla siebie zyskamy.