Zamówienie kwiatów na ważne wydarzenie lub jako prezent dla ukochanej osoby jest zawsze bardzo ekscytującym i odpowiedzialnym wydarzeniem. Ważne jest nie tylko wybranie odpowiedniej kwiaciarni, aby złożyć idealny bukiet, ale także firma, która wie, jak ważna jest terminowa i piękna dostawa.

Zmięte pocztówki i połamane łodygi to tylko kilka rzeczy, z którymi ludzie mają do czynienia. Ale w naszej firmie najważniejszą zasadą jest niezawodność.

Dostawa kwiatów FloraQueen występuje w dniu zamówienia, aby jak najszybciej zadowolić naszych klientów. Dzięki kurierom FloraQueen na pewno otrzymasz swój bukiet na czas i nie przegapisz jasnych chwil swojego życia.

Dostarczamy kwiaty na całym świecie za pomocą wszelkich dostępnych środków transportu i doceniamy punktualność naszych pracowników i ich dokładność w dostawie.

Wysyłka kwiatów Katowice jest bezpłatna, a także w innych miastach, pod warunkiem, że klient jest gotowy przyjąć prezent przez cały wyznaczony dzień od 8 do 20 godzin. Jednak podanie dokładnego czasu dostawy będzie wymagało dopłaty w wysokości około 200 rubli rosyjskich. Czas dostawy kwiatów od 1 do 3 dni w zależności od wyboru metody dostawy.

Dostawa jest dostarczana do najbliższej kwiaciarni, a stamtąd wysyłana jest natychmiast do Ciebie lub do najbliższego centrum logicznego w celu dalszego transportu. Dalsza prędkość dostawy zależy od lokalnych usług kurierskich. Maksymalne możliwe opóźnienie wynosi nie więcej niż 48 godzin.

Aby zmienić dane zamówienia, przejdź do swojego konta na oficjalnej stronie internetowej firmy i wprowadź niezbędne zmiany. Możesz zmienić adres i datę dostawy, a także poprawić wiadomość na karcie okolicznościowej dołączonej do bukietu. Zmiany są możliwe nie później niż 3 dni przed pierwotną datą dostawy.

Jeśli chcesz anulować zamówienie, musisz również poinformować firmę nie później niż tydzień przed datą dostawy.

Nasi menedżerowie są zawsze w kontakcie i są gotowi natychmiast pomóc w zamówieniu, dostarczeniu kwiatów na całym świecie i odpowiedzieć na wszelkie pytania, które możesz do nas mieć. Robimy wszystko, abyś był zadowolony i wrócił do nas ponownie.

Również jedna z zasad korporacyjnych naszego zespołu: dostawa zawsze świeżych kwiatów niespodzianka na urodziny. Otrzymasz swój towar z pąkami jeszcze nie w pełni otwartymi.

Otworzą się na twoich oczach. Robi się to, aby nasi klienci mogli cieszyć się bardzo świeżym bukietem. Nasi kurierzy nie tylko dostarczą bukiet, ale również wypowiedzą miłe słowa w twoim imieniu i imieniu firmy.