Czy to możliwe, aby w pełni relaksować się na przydomowym tarasie nawet zimą?

Oczywiście! Jest jeden warunek – musisz stworzyć sobie tzw. ogród zimowy. To osłona dla Twojego tarasu, która sprawia, że zimą zyskasz dodatkowe pomieszczenie do odpoczynku, bez marznięcia.

LEKKA, PRZEPUSZCZALNA KONSTRUKCJA

Na rynku dostępnych jest wiele typów konstrukcji, przeznaczonych do stworzenia ogrodów zimowych. Niektóre z nich wykorzystują panele akrylowe, które wypadają korzystniej od tradycyjnych szklanych szyb. Konstrukcja stworzona jest najczęściej z delikatnego szkieletu, o wąskich profilach oraz z dużych okien. Dzięki temu zaciera się poczucie przebywania w pomieszczeniu i możesz cieszyć się pięknym widokiem Twojego zimowego ogrodu. Jak jednak ogrzać takie miejsce?

POSTAW NA NOWOCZESNOŚĆ – ELEKTRYCZNY PROMIENNIK

Technika idzie nieustannie do przodu i oferuje nam coraz to nowsze rozwiązanie. Wśród nich znajdują się elektryczne promienniki. To fenomenalne urządzenia, które znajdują zastosowanie również w ogrodach zimowych. Są ciche, bezwonne i bezpieczne. Promiennik podczerwieni emituje przyjemne ciepło, które odczuwalne jest natychmiast po uruchomieniu urządzenia. Nie musisz więc spędzać kolejnych godzin, oczekując na ogrzanie pomieszczenia. Co ważne, elektryczny promiennik oddziałuje bezpośrednio na osoby, które znajdują się w jego zasięgu, zamiast ogrzewać powietrze. Z tego względu to bardzo efektywne rozwiązanie dla każdego ogrodu zimowego!

Przygotowane w ten sposób pomieszczenie będzie Ci służyć o każdej porze roku. Zapewnia bowiem dużą ilość światła, demontowane lub otwierane panele, ochronę przed deszczem i śniegiem, a także ciepłe miejsce do relaksowania się zimą.

Jeśli jesteś zainteresowany przygotowaniem swojego ogrodu zimowego, koniecznie skontaktuj się z ekspertami, którzy pomogą Ci go ogrzać! W Irsystem pracują osoby, które doskonale znają elektryczne promienniki i pomogą Ci w doborze tych pasujących do Twoich potrzeb.