Jak rzucić palenie? Zachcianki są tak często przytłaczające, a jednak koszt dla twojego zdrowia i portfela jest jeszcze gorszy.

Ludzie rzucają palenie codziennie, ale wielu wraca do palenia na czas. Jeśli chcesz mieć największe szanse na sukces, przeczytaj ten artykuł i zacznij korzystać z dostarczonych wskazówek.Jeśli po prostu nie możesz rzucić papierosów bez przytłaczającego apetytu, wypróbuj produkty zastępujące nikotynę, takie jak gumy lub plastry. Kiedy używasz tych leków, zastępujesz nikotynę z papierosów nikotyną z produktów. Pomaga to uniknąć objawów odstawienia nikotyny.Niech przyjaciel lub członek rodziny rzuci palenie w tym samym czasie co ty. Podobnie jak w przypadku innych rzeczy w życiu, takich jak utrata wagi, rzucenie palenia jest łatwiejsze, gdy ktoś inny wie, skąd pochodzisz. Oboje możecie dzielić się wskazówkami lub po prostu dawać sobie nawzajem upust.Jedynym sposobem na rzucenie palenia jest rzucenie palenia. To najlepszy sposób na rozpoczęcie questu. Robiąc to, zawierasz pakt, że nigdy więcej nie zaczniesz palić. Ta droga może początkowo wydawać się trudna. Jednak z biegiem czasu okazało się, że działa najlepiej.Aby wyjaśnić, dlaczego rzucenie palenia jest dla Ciebie tak ważne, poproś osoby, które kochasz, aby opowiedziały Ci, w jaki sposób ich zdaniem palenie wpłynęło na Ciebie. Po prostu przygotuj się na nieprzyjemne komentarze na temat zapachu twojego samochodu lub ubrania lub bardziej emocjonalne wyznania, takie jak to, jak twoje dzieci martwią się o twoje zdrowie.Spróbuj stopniowo ograniczać liczbę wypalanych papierosów. Jednak powinieneś mieć dzień, w którym przestaniesz być w kamieniu. Na przykład możesz zaplanować liczbę papierosów, które planujesz palić do dnia, w którym rzucisz. Spróbuj zmniejszać liczbę, którą palisz każdego dnia, aż nadejdzie ten dzień. Udowodniono, że ta metoda działa u wielu osób.Kiedy próbujesz rzucić palenie, poproś o pomoc rodzinę i przyjaciół. Jak rzucić palenie na dobre?

W rzeczywistości upewnij się, że wszyscy są świadomi faktu, że rzucasz.

Mogą cię dopingować i wspierać, a to może być dla ciebie dużą pomocą. Pomocne może być również posiadanie grupy wsparcia podczas próby rzucenia palenia.Rozważ wizytę u terapeuty lub trenera życiowego, który pomoże Ci rzucić palenie. Specjaliści od zdrowia psychicznego są zwykle przeszkoleni, aby pomóc ludziom przezwyciężyć uzależnienia. Doradca lub trener może pomóc Ci dowiedzieć się, co motywuje Cię do palenia, i pomóc w opracowaniu strategii, które pomogą Ci rzucić palenie.Zamień palenie na inny (choć zdrowszy) występek, niezależnie od tego, co mówią krytycy. Oddajesz swoją moc, kiedy pozwalasz komuś innemu podjąć tę decyzję. Chociaż to dobra decyzja, musisz sam zdecydować. Nie tylko pokażesz, że możesz kontrolować swoje palenie, ale także pokażesz, że możesz kontrolować swoje życie.Nagradzaj się za osiągnięcie kamieni milowych. Palenie jest drogie, a kiedy przestaniesz kupować papierosy, będziesz miał dodatkowe pieniądze. Zacznij zbierać te pieniądze i wykorzystywać je do nagradzania siebie, gdy osiągasz cele. To może być świetnym motywatorem!Jeśli próbowałeś wcześniej zrezygnować z zimnego indyka bez większych sukcesów, rozważ metodę zwężania. Dzięki temu stylowi rzucania palenia stopniowo zmniejszasz liczbę wypalanych papierosów w ciągu tygodni poprzedzających datę rzucenia palenia. Zanim osiągniesz datę rzucenia, twoje ciało powinno być gotowe do puszczenia ostatniego papierosa.Wiele osób rzuciło palenie wiele lat temu i nigdy nie poddało się od tego czasu, a porady zawarte w tym artykule to wszystko, co pomogło byłym palaczom. Jeśli naprawdę chcesz rzucić palenie, to dzisiaj jest ten dzień! Skorzystaj z tych pomysłów, a w mgnieniu oka uwolnisz się od papierosów.