Do letnich imprez w Warszawie zostało jeszcze sporo czasu, ale już teraz warto się nimi zainteresować. Czerwiec można nazwać wakacyjnym miesiącem. Jest ciepło i aż chce się wychodzić z domu. Można liczyć na mnóstwo koncertów i innych wydarzeń kulturalnych, w których warto uczestniczyć. W Polsce pojawi się wielu znanych artystów, więc już teraz dobrym pomysłem będzie rozejrzenie się za atrakcyjnymi cenowo biletami.

Jakie oferuje imprezy Warszawa w okresie letnim?

Bardzo istotnym wydarzeniem latem jest Orange Warsaw Festival. To wspaniała okazja do przywitania najcieplejszej pory roku. Warto już teraz pomyśleć o zakupie biletów, bo chętnych nie brakuje. Są one dostępne do wyczerpania puli. Można kupić karnet na 2 dni. Wydarzenie ma miejsce drugiego czerwca na torze wyścigów konnych Służewiec.

 Kolejną propozycją jest koncert Gregorian Grace, idealna opcja dla miłośników chorału gregoriańskiego w nowoczesnej odsłonie. Program został starannie dopracowany, stanowi wręcz dzieło sztuki. Nie może zabraknąć na nim specjalnych efektów świetlno-dźwiękowych. Muzyka na żywo robi ogromne wrażenie. Warto wobec tego odwiedzić filharmonię narodową w Warszawie dnia 4 czerwca. 

Fani zespołu The lumineers będą zachwyceni, bo w czerwcu panowie zawitają w Warszawie, a dokładnie na hali torwar. Jest to świetna opcja dla miłośników muzyki indie folk. Z ciekawostek warto wiedzieć, że zespół grał swoje hity nawet w białym domu, bo został zaproszony do niego przez Baracka Obamę. Obecność w Polsce wynika z tego, że The lumineers chcą wypromować na świecie swój najnowszy album. Warto wobec tego usłyszeć ich unikalną muzykę na żywo.

Oferta imprez w Warszawie dostępna jest na https://ftb.pl/imprezy/warszawa/

Czas na świetną zabawę podczas letnich imprez warszawskich

Jeśli ktoś nadal nie zna Lady Pank, to czas nadrobić straty i odwiedzić halę torwar 10 czerwca. Będzie to bardzo wyjątkowy koncert, który nigdy się już nie odbędzie w takiej formie. Ciekawą opcją jest także koncert Scary pockets, czyli grupy słynącej z coverów. Prezentuje ona swoje autorskie aranżacje znanych utworów popowych. Wydarzenie odbędzie się 7 czerwca w teatrze palladium. 

Na uwagę zasługuje również koncert dobrze znanego zespołu, czyli Red Hot Chili Peppers. Jest to pierwszy zespół rockowy, który znalazł się na topowym miejscu w rankingu sprzedaży z dwoma albumami w tym samym czasie. Będzie można świetnie się bawić na PGE stadionie narodowym 21 czerwca. Grzechem byłoby przegapić okazję do wspólnej zabawy.

 W Warszawie ma pojawić się gwiazda światowej sławy, czyli Pink o niezwykłym talencie. Jej koncerty robią ogromne wrażenie, dlatego warto być w lipcu na warszawskiej PGE arenie. Jej mocny rockowy wokal od lat urzeka. Jest to bardzo charakterystyczna wokalistka, która ma na swoim koncie mnóstwo hitów i miliony wiernych fanów.

 Wspaniałą opcją jest także koncert kultowego zespołu Metallica. Warto wobec tego zarezerwować sobie czas na 5 lipca i przybyć na warszawski stadion narodowy. Część dochodu ze sprzedanych biletów trafi nawet do fundacji. Będzie także długo wyczekiwany koncert legendarnego zespołu Depeche Mode w sierpniu. Ciekawym wydarzeniem jest również koncert The Weekend. Swoją trasę koncertową w Polsce ma również rockowy zespół Imagine Dragons.