Dla ludzi, którzy nie wierzą, że marketing artykułów jest metodą pracy i lukratywną szansą na biznes online, wszystko, co musisz zrobić, to śledzić kilka stron internetowych i znaleźć ich treści rozrzucone po cyberprzestrzeni.

Połącz kropki, a znajdziesz dowód. Podobnie przeczytaj te wskazówki, aby skopiować formułę.Zlecaj swoją pracę. Jeśli nie umiesz pisać, nie męcz się nad każdym artykułem. Po prostu zatrudnij pisarza, aby wykonał pracę za Ciebie. Proces nie musi być drogi ani kłopotliwy; są pisarze dostępni w każdym przedziale cenowym. Zdobycie pisarza uwolni cię od działalności biznesowej, którą lubisz, a praca nadal będzie wykonywana.Jeśli zamierzasz używać witryn mikroblogowych do promowania swojej firmy, upewnij się, że rozumiesz ich funkcję, zanim zaczniesz publikować. Jeśli nie zastosujesz się do etykiety i formatu, możesz wyrządzić więcej szkody niż pożytku reputacji i obecności swojej firmy w Internecie.Zbieraj opinie swoich czytelników za pośrednictwem e-maili. Ludzie lubią czuć, że są potrzebni i są w stanie wyrazić swoją opinię na temat rzeczy. To dostarczy Ci świetnych informacji. Nie chodzi tylko o to, że im się to podoba, ale może to również poprawić marketing i taktykę, aby zwiększyć liczbę czytelników.Używaj słów kluczowych SEO w swoich artykułach. Czasami osoby, które wyszukują określone hasło, chętniej kupią to, co sprzedajesz. Nie przesadzaj jednak. Jeśli upchniesz swój artykuł słowami kluczowymi, będzie on nienaturalnie czytany ludziom, a roboty-pająki będą go karać jako potencjalny spam.Dołącz do społeczności blogerów, aby zwiększyć wpływ swojego bloga. Blog używany do marketingu internetowego odnosi sukcesy na tyle, na ile pozwala mu ruch. Aby zachęcić do większej liczby czytelników blogów, śledź blogi, które poruszają te same tematy, co Twoje. Co powinieneś wiedzieć o dobrym marketingu artykułów.

Komentuj te blogi, podając wnikliwe, cenne informacje i link do własnego bloga.

Może to zachęcić innych blogerów i ich czytelników do odwiedzenia Ciebie.Prześlij swoje artykuły do ​​niektórych popularnych katalogów artykułów online. Te witryny mają już wbudowaną grupę odbiorców szukających artykułów takich jak Twoja. Czasami łatwiej jest skorzystać z istniejącego rozwiązania, niż próbować wymyślać koło na nowo. Szybkie wyszukiwanie w Google „katalogów artykułów” da Ci kilka najlepszych witryn, do których możesz się udać.Dowiedz się, czy Twój artykuł naprawdę płynie tak dobrze, jak myślisz. Przeczytaj go na głos przed przyjacielem lub członkiem rodziny, aby uzyskać ich radę. Jeśli coś nie brzmi dla Ciebie lub dla nich, być może będziesz musiał to trochę zmienić.Jednym ze sposobów na maksymalne wykorzystanie marketingu artykułów jest pisanie artykułów, które pomogą czytelnikom. Dzielenie się wiedzą, ujawnianie informacji i proponowanie rozwiązań problemów pomaga utrzymać zainteresowanie czytelnika i dać mu dobre wrażenie autora. Pomocne artykuły budują reputację autora jako wiarygodnego źródła informacji.Rozważ 600 słów jako absolutny twardy pułap dla artykułów napisanych do celów marketingowych. Cały styl artykułów online jest podyktowany skróconą rozpiętością uwagi czytelnika online, a ogólna długość nie różni się. Jeśli 600 słów to za mało na temat artykułu, prawdopodobnie należy zawęzić jego zakres.Znalezienie skutecznej formuły marketingowej artykułu jest ważne, jeśli masz nadzieję nadzorować lukratywną, produktywną kampanię. Podejście do tego w zły sposób to kolosalne marnowanie twojego wysiłku. Upewnij się, że nie marnujesz czasu i pieniędzy. Postępuj zgodnie z tym, co przeczytałeś powyżej, aby zbudować kampanię marketingową artykułu.