Posiadanie funkcjonalnego i dostosowanego do potrzeb wózka to podstawa każdej wyprawki. Przez podjęciem decyzji o zakupie konkretnego modelu wózka należy przemyśleć jaki rodzaj wózka sprawdzi się najlepiej w naszym przypadku.

Dobrym pomysłem mogą wydawać się kompaktowe spacerówki, bo możesz je bez problemu złożyć i zapakować do bagażnika swojego auta. Są lekkie i poręczne dlatego sprawdzą się jeśli zamierzasz często podróżować ze swoim dzieckiem. Warto jednak zwrócić uwagę, że taka spacerówka będzie posiadała raczej małe koła i mało stabilną konstrukcję, dlatego nie sprawdzi się kompletnie jeśli planujesz spacerować po lesie pełnym wybojów i wystających z ziemi korzeni.

Na trudniejsze warunki terenowe warto wybrać wózek solidny, z dużymi, pompowanymi kołami, które zamortyzują nierówności powierzchni. Zapewni to nie tylko komfort twojemu dziecku, ale również ułatwi sterowanie wózkiem tobie. Do tego duże i mocne wózki mają często zamontowane sporej wielkości kosze, w które z pewnością zmieścisz swoje codzienne zakupy.

Polecamy szczególnie markę Valco snap – bardzo modną w ostatnim czasie wśród blogerek.

Jeżeli cenisz sobie zintegrowane rozwiązania dobrym wyborem może okazać się wózek wielofunkcyjny typu 2w1 lub 3w1. Jego fenomen polega na tym, że jeśli podejmiesz właściwą decyzję to możesz zakupić wózek na lata, który będzie rósł z twoim dzieckiem. W ramach wózka 3w1 otrzymujesz na początek fotelik samochodowy z możliwością wpięcia go w stelaż do wózka. Taka opcja zapewni ci możliwość wyciągnięcia śpiącego dziecka z auta i kontynuowania trasy już w wózku, bez konieczności przekładania i wybudzania malucha. Drugą wersją tego samego wózka jest gondola – czyli klasyczny wózek dla dzieci do około 6 miesiąca życia. Jest wygodna i głęboka, dzięki czemu dziecko jest chronione w pewnym stopniu przed wiatrem i ewentualnym deszczem. Ostatnią formą wózka 3w1 jest spacerówka – z tej opcji rodzice korzystają najdłużej. Wiele modeli wózków oferuje dostosowanie kąta nachylenia oparcia oraz podwyższania i opuszczania podnóżka, co pozwala na dostosowanie spacerówki do wieku dziecka i jego upodobań.

Jeżeli chodzi o wózki spacerowe Warszawa oferuje wiele ciekawych miejsc do wycieczek i przechadzek. Spacer alejką w parku lub wzdłuż rzeki pozwoli na oderwanie się od codziennych zajęć w gwarnej stolicy. Warto jednak zainwestować w dobry sprzęt od cenionego producenta, aby spacery z dzieckiem były jeszcze bardziej komfortowe. Wybierając wózek ze sklepu wozki-foteliki.pl na pewno się nie zawiedziesz!

Sklep dla dzieci warszawa

Jeżeli jesteś świeżo upieczonym rodzicem i poszukujesz produktów do skompletowania wyprawki dla swojego nowonarodzonego dziecka, sklep internetowy wozki-foteliki.pl z pewnością spełni twoje oczekiwania. Znajdziesz tu szeroką gamę produktów, rozpoczynając od zabawek, przez ubrania i kosmetyki, aż do fotelików i wózków. Jeżeli chodzi o wspomniany sklep dziecięcy Warszawa jest na uprzywilejowanej pozycji – ponieważ obowiązują bardzo korzystne ceny dostawy na terenie stolicy.

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem childsplay.pl