Firmy, które chcą odpowiednio zagospodarować przestrzeń biurową, często wykorzystują ścianki działowe ze szkła, podobnie dobrze sprawdzą się drzwi szklane.

W ten sposób zadbamy o transparentność, dodatkowo tego typu rozwiązanie pomaga lepiej doświetlić przestrzeń. Nowoczesne drzwi oraz ścianki szklane wykonane z tafli hartowanych bardzo dobrze sprawdzą się w różnych przestrzeniach. Wykorzystywane są także w domach prywatnych, jeżeli poszukujemy stylu industrialnego, chcemy stworzyć wnętrza nowoczesne, wówczas możemy wybrać drzwi szklane, dostępne są również wersję przesuwane.

Szklane ścianki działowe i drzwi do przestrzeni komercyjnych

Drzwi przesuwane z bezpiecznego szkła

Drzwi przesuwane ze szkła mogą bardzo dobrze sprawdzić się w przypadku jeżeli chcemy zaoszczędzić powierzchnię, nie zawsze drzwi otwierane na ścianę są najlepszym pomysłem, ze względu przykładowo na meble. Obecnie coraz częściej drzwi przesuwane wykorzystujemy przykładowo w sypialni, możemy oddzielić salon od kuchni. W przestrzeniach biurowych może być to ciekawy pomysł na drzwi wejściowe do poszczególnych działów. Z pewnością drzwi szklane to estetyka, dodają też często prestiżu przestrzeni, dostępne są także w wersji nieprzezroczystej, mogą być to drzwi mleczne, półprzezroczyste. Oprócz drzwi wewnętrznych można również wybrać drzwi zewnętrzne szklane w profilach aluminiowych. Możemy spotkać je przykładowo w sklepach, ale również bardzo dobrze sprawdzają się w nowoczesnych biurowcach, mogą także być ciekawym rozwiązaniem w domach jednorodzinnych, w przypadku drzwi balkonowych czy też tarasów.

Firmy oferujące drzwi oraz ścianki szklane w swojej ofercie mają także szkło bezpieczne, które można zastosować na balustradach czy ogrodzeniach. Można wybrać także szyby, które będą odpowiednie na zewnątrz, w przypadku ogrodów zimowych, wykorzystamy je także jako zadaszenia przed wejściem do budynku. Dostępny jest szkło przeciwsłoneczne, ornamentowe czy też różnego rodzaju witraże. Nowoczesne szyby mogą znacznie obniżyć także rachunki związane z ogrzewaniem, są dźwiękochłonne, można dopasować szkło zespolone, które charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnymi, chroni także przed hałasem. Dostępne są szyby antywłamaniowe, które zespolone są z kilku warstw szkła połączonych folią, w przypadku rozbicia kawałki szyby pozostają na folii, co zwiększa znacznie bezpieczeństwo.

Drzwi szklane różne tego typu, wewnętrzne oraz zewnętrzne, ze szkła bezpiecznego, antywłamaniowego można nabyć na stronie https://aceglass.pl/drzwi-szklane/, producent oferuje możliwość przygotowania drzwi w różnych rozmiarach. Dodatkowo zapewni także ścianki działowe oraz inne elementy szklane, takie jak przykładowo balustrady.