Jeśli chodzi o styl nowej kurtki czy płaszcza, pomyśl o sposobie, w jaki lubisz się ubierać na co dzień

Płaszcze zimowe są wykonane z różnych materiałów, ale powinieneś wybrać taki, który będzie odpowiadał twojemu stylowi. Płaszcze wełniane są trwałe, eleganckie i mają różne stylowe kroje. Możesz również wybrać wełnę w różnych kolorach, więc taki płaszcz może być świetny, jeśli szukasz konkretnego koloru okrycia wierzchniego. Bawełniany płaszcz lub z mieszanek różnych materiałów jest podobny do wełny, ale może lepiej wytrzymać opady deszczu i śniegu. Jednak może nie być tak ciepły jak wełna, dlatego nie jest odpowiednim wyborem na mrozy. Płaszcz ze sztucznego futerka może być świetnym dodatkiem do garderoby w stylu vintage, takie pluszowe płaszcze są obecnie bardzo modne. Trencze są popularnym elementem garderoby, jeśli lubisz wygląd długiego, wyszczuplającego płaszcza. Trencze są ogólnie odporne na warunki atmosferyczne i lekkie. Trencze można ogólnie nosić z każdym rodzajem stroju, więc jeśli chcesz, aby jeden płaszcz wystarczał na cały sezon, jest to świetna opcja. Można je nosić w różnych temperaturach, a także w wielu różnych sytuacjach w zależności od zastosowanych materiałów i rodzajów ocieplenia.

Jaki styl okrycia wierzchniego jest najbardziej uniwersalny

Jeśli szukasz okrycia, które będzie stylowe przez wiele lat i w dodatku zapewni ciepło, wybierz płaszcz dwurzędowy z paskiem wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Wybierz tradycyjną kurtkę typu parka, która może być równie stylowa, jak każda inna opcja płaszcza, jeśli zdecydujesz się na klasyczny krój. Parki mają bardziej nowoczesny i luźny styl, jeśli tego właśnie szukasz, i są doskonałe do bardzo zimnych pór roku. Różne modele kurtek na wszystkie pory roku możesz kupić na stronie https://brendi.pl. Takie kurtki sięgają zazwyczaj do połowy uda, mają kaptury obszyte sztucznym futerkiem, a podszewki mogą być uszyte z misia. Jeśli zależy ci na bardziej uniwersalnej kurtce, sprawdź, czy istnieje możliwość odpięcia kaptura i podszewki, aby kurtka była cieńsza i można ją było nosić również wiosną. Po znalezieniu odpowiedniej kurtki upewnij się, że jest naprawdę wysokiej jakości. Sprawdź szwy, aby upewnić się, że nic nie wystaje.